Alan Adı (Domain) Tescili

En Uygun Fiyata Aklınızdaki Alan Adını Tescil Ettirin!

Alan adı olmadan web siteniz olamaz. Açık adresin nerede yaşadığınızı söylemesi gibi, alan adı da müşterilerin doğrudan web sitenize gelmesini sağlar. Seveceğiniz bir alan adı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Neden bir site adına ihtiyacınız var?

En başarılı işletmeler, web sitelerinde, e-postalarında ve sipariş onaylarında, işaretlerinde vb. tüm müşteri temas noktalarında aynı kelimeleri ve resimleri kullanır. İşte bu markalandırmadır. Ve markanızın dijital parçalarının tümü alan adınızdan çıkar.

İddianızı gerçeğe dönüştürün

İddianızı gerçeğe dönüştürün

Büyük fikrinizle veya işletme adınızla ilgili alan adlarını kaydettirerek başkalarının bu adları kullanmasını ve web sitenizin trafiğini çalmasını önleyebilirsiniz.
Kontrol sizde olsun

Kontrol sizde olsun

Alan adı ile müşterilerinizi, arkadaşlarınızı ve müşteri adaylarını ister web sitesi, isterse blog sayfası, sosyal medya hesabı veya mağaza olsun, istediğiniz yere gönderebilirsiniz.
Haklarınızı koruyun

Haklarınızı koruyun

Alanınız, adınıza kayıtlı olduğu sürece başkası tarafından kullanılamayan, size özel bir dijital alan sağlar.

Aradığınız site adını bulamadınız mı? Daha fazlasını deneyin.

Yakın zamana kadar .com, .net ve .org gibi en popüler uzantılar olmak üzere seçim yapabileceğiniz yirmiden az alan adı uzantısı vardı. Şimdi seçebileceğiniz yüzlerce alan adı uzantısı var.

Akılda kalıcı bir web adresi

Akılda kalıcı bir web adresi

Yeni alan adları sizin sektörünüz veya konumunuza özel olduğundan akılda kalıcıdır. Fotoğrafçılık işletmenizi tanıtmak ister misiniz? .photos veya .photography alan adı uzantısını deneyin. Yeni bir yeme içme mekanı mı açıyorsunuz? .cafe veya .pub alan adı uzantılarına bakın. Çocuğunuzun futbol takımı veya mahallenin kitap grubu için .club uzantısından daha iyi bir seçenek olamaz.
Konumunuzu tanıtma fırsatı

Konumunuzu tanıtma fırsatı

Bulunduğunuz bölgedeki müşterilere hizmet veren bir şirketiniz mi var? Kanada için .ca ve Birleşik Krallık’taki işletmeler için .co.uk gibi ülkeye özel alan adlarına göz atın. Ürünleriniz veya hizmetleriniz belirli bir konumda popülerse, insanlar genellikle "ürün + yer" için arama yaptıklarından bu iyi bir seçimdir.
Her zamankinden daha fazla seçenek

Her zamankinden daha fazla seçenek

Neden kendinizi klasik alan adları ile sınırlayasınız? Şu anda kullanılabilir durumda olan yüzlerce yeni alan adı ile fikrinize veya işletmenize gerçekten uyan harika bir web adresi bulma olasılığınız kat kat artar.

Site adı ile neler yapabilirsiniz?

Harika bir alan adı mı (domain) buldunuz? İşte o alan adı ile yapabilecekleriniz:

01
Yeni bir web sitesi oluşturun veya daha fazla ziyaretçi çekmek için varolan bir web sitesine alan adınızı yönlendirin.
02
Müşterilerinizle paylaşmaktan gurur duyacağınız profesyonel bir e-posta adresi oluşturun.
03
Müşterilerin Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal platformlarda sizi daha kolay bulmasını sağlayın.
04
Daha sonra satarak kar elde edebileceğiniz alan adlarına yatırım yapın.
Site Adı (Domain) Gizliliği

Gizlilik hakkında birkaç şey.

Herhangi bir şirketten bir alan adı kaydettiğinizde, adınız, adresiniz ve telefonunuz, İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu (ICANN) tarafından gerektiği şekilde genel WhoIs veritabanında yayınlanır. E-posta ve telefon ile spam yapan kişiler, spam, dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı için kullanabilecekleri e-postaları ve adresleri toplarken bu veritabanını tarar. Gizlilik Koruması, bu sorunun çözümüdür.

Diğer Hizmetler

Sadece alan adınızı tescil etmekle kalmayın, diğer tüm alan adı işlemlerinizi de kolaylıkla halledin.

Alan adlarınızı bize transfer edin

Alan adlarınızı bize transfer edin

Hayatınızı kolaylaştırın, tüm alan adlarınızı Fononline ile transfer edin. Her şey birkaç adımda biter ve yardım edinebilirsiniz.
Toplu halde alan adları satın alın

Toplu halde alan adları satın alın

500 kadar alan adı ve .com, .net ile .org gibi düzinelerce alan adı uzantısında, toplu arama aracımız ile bir defada arama yapın.
Ön sipariş verin

Ön sipariş verin

İstediğiniz domain önceden kayıtlıysa, yine de ona sahip olabilirsiniz! Bir alan adını kullanılabilir olduğu anda kapma şansınızı güvence altına alın.

İnternet ortamında firmanızı ya da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak isterseniz mutlaka bir internet sitesi tasarımı yaptırmanız gerekmektedir. internet sitesi tasarımı işletmenizin internet ortamında vitrini olacak sizi ya da firmanızı en iyi şekilde tanıtacaktır. internet sitesi tasarımı aynı zamanda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya yardımcı olacaktır. internet  sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de internet sitesi tasarımı yapılırken arama motoru kriterlerine uygun olarak hazırlanmasıdır. Eğer en son teknoloji kullanılarak güzel bir web sitesi tasarımı yapılırsa, sitenizin arama sonuçlarında öncelikli çıkmasında büyük faydası olacaktır. internet sitesi tasarımı yaparken dikkat etmeniz gereken diğer konu ise web sitenizin mobil uyumlu olması dolayısıyla tablet ve telefonlar da dahil tüm mobil cihazlarda kolaylıkla ziyaret edilebiliyor olmalıdır. Biz, kurumsal kimliğinize uygun profesyonel ve responsive internet sitesi tasarımı hizmeti sunuyoruz. Eğer sizde kurumsal kimliğinize uygun profesyonel internet sitesi tasarımı istiyorsanız bizi arayınız. Profesyonel web sitesi tasarımı ile sizi en iyi şekilde internet ortamında temsil edecek güzel bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz. internet sitesi tasarımı örneklerimizi görmek için Web Tasarım Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Kurumsal website tasarımı, bursa web tasarımı, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, web tasarımı bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, bursa e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

İnternet sistesi yaptırmak istiyorsanız uzman ve kaliteli bir internet sitesi firması seçmelisiniz. En köklü Bursa Web Tasarım Firmaları'ndan biri olan Fononline internet hizmetleri olarak biz, kurumsal web sitesi tasarımı hizmetimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak olan güzel bir web design ile kaliteli ve kullanışlı internet sitesi oluışturacak çözümler sunuyoruz. 2000 yılından günümüze kadar web sitesi tasarımı yapan firmamız e-ticaret sitesi kurmak işleminden internet sitesi kurmak işlemine seo danışmanlığı hizmetinden, site içi (on seo) ve site dışı (off seo) seo hizmetine, web sitesi barındırma hizmeti olan hosting hizmetinden site adı yani domain tesciline kadar geniş bir yelpazede internet hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal internet sitesi tasarımı, bursa web tasarımı, websitesi tasarımı firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, web tasarım bursa, bursa e-ticaret ve daha fazlası için Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimize ait detaylı bilgi için bize ulaşın.

Sizde biliyorsunuz ki, sadece  sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. İnternet sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığıseo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Website tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Fononline internet firması olarak Bursa web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Bursa web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, bursa e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için anahtar kelimelerinizin ve belirli etiketlerinizin web sayfalarınızda bulunması gerekmektedir. Siz de bursa web tasarımı, internet sitesi  firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı. Bursa web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, internet sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa internet sitesi tasarımı firmaları, bursa web tasarımı, website tasarımı, bursa e-ticaret ve diğer tüm hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Fononline Bursa Web Tasarımı
Sakarya Mah. Guler Sk. Banusoglu Is Merk. K.4 N.609 Bursa,TR 16220
Tel: 08502230773 Website: www.fononline.net

Web tasarım konusunda, Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, Bursa başta olmak üzeri birçok firmaya itina ile internet sitesi tasarımı hizmeti vermiştir. Profesyonel internet sitesi tasarımı firmaları arasında yerini alan firmamız, en iyi internet sitesi tasarım firmaları arasında olmak için gerek tasarım, gerekse yazılım konusunda kendisini her zaman yenilemektedir. internet sitesi tasarım firmaları içinde kendine güzel bir yer edinmiş firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların kurumsal kimliğine uygun internet sitesi tasarımı yapmaktadır.

internet sitesi fiyatları politikasını müşterilerinin istedikleri özellik ve tasarım seçeneklerine göre belirleyen, firmamız Fononline Internet Hizmetleri, kimi zamanlar internet sitesi  kampanyaları da düzenlemektedir.  Profesyonel internet sitesi tasarım, web design hizmetleri yanı sıra alan adı tescili, web site bulundurma hizmeti de vermektedir.  En iyi internet sitesi firmaları İstanbul, web tasarım firmaları İstanbul Avrupa, web tasarım firmaları İstanbul Anadolu yakası, Keçiören web tasarım, web tasarım İstanbul, Ankara web tasarım gibi arama kelimeleri ile Google gibi gelişmiş arama motorlarında firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

internet sitesi ücreti konusunda müşterisine her zaman yardımcı olan firmamız, müşterinin bütçesine göre ucuz internet sitesi tasarım seçeneği de sunmaktadır.  İnternet sitesi tasarım konusunda kurumsal internet sitesi tasarımı hizmeti veren firmamız ayrıcı kişisel web site çalışmaları da yapmaktadır.

Bu güne yaptığımız birçok kurumsal internet sitesi  örnekleri bulunmaktadır.  Kurumsal web tasarım firmaları içinde yer alan firmamız, kurumsal internet sitesi? Gibi sorulara yaptığı kurumsal internet sitesi tasarımı çalışmaları ile güzel cevaplar vermiştir.  Kurumsal internet sitesi fiyatlarıözel web tasarım seçeneklerine göre belirlemekte ve 9 (dokuz) aya kadar kredi kartına taksitte uygulamaktadır.

Bize Ulaşın

0850 223 07 73

  Sakarya Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd. 5. Güler Sk. Banuşoğlu İş Mrk. K: 4 No: 409 Osmangazi / BURSA

  Pzt - Cum: 09:30 - 18:30

  Cumartesi: 09:30 - 15:00

Blog Yazıları

Turizm ve seyahat acenta websitesi 22 Ocak 2017 Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
Turizm ve seyahat acenta websitesi
2018-05-15 09:28:23
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarım Türkiye, Web Ajansı 20 Haziran 2016 Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarım Türkiye, Web Ajansı
2018-05-15 09:46:30
Fononline Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri 19 Haziran 2016 Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
Fononline Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri
2018-05-15 09:46:59
İnternet Reklam Çalışmaları İçin Yeni Bir Deneyim. 08 Haziran 2016 Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
Bursa Web Site Adı Tescili | Domain Name, Alan Adı Tescili
İnternet Reklam Çalışmaları İçin Yeni Bir Deneyim.
2018-05-15 09:47:47

Twitter Akışı

fononline
fononline
Şeker tadında, huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğimle. Bayramınız kutlu olsun. İyi bayramlar... #bayramtwitter.com/i/web/status/1…

Pazartesi, 03 Haziran 2019 Instagram aracılığıyla

Haber Bülteni

Haber bültenimize üye olarak en son yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?

Not: İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizde kredi kartı ile taksit imkanı