Web Sitesi Güvenliği

Korsanları ve kötü niyetli kişileri/kodları uzakta tutmanın en kolay yolu!

Otomatik izleme ve ranatili kötü amaçlı yazılım temizleme ile hep güvende olun.

Web Sitesi Güvenliği Nedir?

En kötü tehditlere karşı güçlü koruma. Çoğu site sahibi bu farklı tehditlerden haberdar değildir, ancak biz farkındayız ve sitenizi bu tehditlerin ve diğerlerinin her birine karşı koruruz.

01

Kötü amaçlı yazılım tarama, algılama ve temizleme

Sitenizi günlük olarak tararız; yalnızca müşterilere virüs bulaşabilecek ön uç değil, ayrıca virüslerin size değerli kaynaklara mal olabileceği sunucu seviyesinde de tarama yaparız.
02

Google kara liste izleme ve kaldırma

Sitenizin güvenliği tehlikeye girdiyse ve Google tarafından kara listeye alındıysa, sorunu size bildiririz ve sorunların temizlenmesi ve sitenizin Google'ın kara listesinden kaldırılması için çalışırız.
03

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı önlemesi (WAF)*

Kötü amaçlı yazılımları daha sitenize bulaşma imkanı bulmadan durdurun. Web Uygulaması Güvenlik Duvarımız (WAF), gelen verileri alır ve denetler, ardından kötü amaçlı kodları otomatik olarak kaldırır.
04

İçerik Teslim Ağı performans artırması (CDN)*

Sitenizin yükleme zamanını en az %50 oranında artırın. İçerik Teslim Ağımız (CDN) içeriklerinizi dünya çapındaki birden fazla sunucuda saklar, bu sayede içerikler her zaman ziyaretçilere yakın olur.
05

Dağıtılmış Hizmet Engelleme önlemesi (DDoS)*

Bu saldırı, sitenizi otomatik trafik ile şişirerek çökmesini sağlayabilir. Ve sitenizin çalışmadığı her dakika, müşteri ve satış kaybedersiniz. Gelişmiş güvenlik takibimiz ve Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF), bu tür saldırıları önler.
06

Deneme yanılma saldırısı önleme*

Bu durumda, bir uygulama çalışan bir parola bulana kadar mümkün olan her parola kombinasyonunu dener. Ardından, korsanlar sisteminize erişebilir, hassas verilerinizi çalabilir ve istedikleri her şeyi yapabilirler.
07

Zararlı Kod Bulaşma önleme*

Zararlı Kod Bulaşma (Injection) hatalarında, korsan bir komut veya sorgunun parçası olarak kötü amaçlı veriler göndererek sitenin yapmaması gereken bir şeyi yapmasını sağlar, örneğin korsana tüm müşteri veri tabanınızı göndermek gibi.
08

Çapraz site komut dosyası önleme*

Genellikle XSS olarak bilinen bu saldırı, bir uygulamanın kullanıcı tarafından sağlanan verilerini ilk olarak doğrulamadan bir web tarayıcısına gönderir. Bilgisayar korsanları, bu kusurları kullanarak kullanıcıları siteden kaçırır veya sitenin görünümünü değiştirir ve böylece site sahibinin iş kaybetmesine neden olur.
09

Sıfır gün saldırısı önleme*

Bu, bir yama çıkmadan önce yeni bir güvenlik açığı ortaya çıkar çıkmaz başlatılan bir saldırıdır. Bu tehditlerin tahmin edilmesi imkansızken, WAF hizmetimiz, Sıfır Gün Saldırısı ekinin ifşa olmasını takip eden dakikalar içinde sitenize sanal olarak yama yapar.
* Başlangıç Paketine Dahil Değildir

Neden Web Sitesi Güvenliği?

Kötü amaçlı yazılımlar ayrım yapmaz.

Kötü amaçlı yazılımlar ayrım yapmaz.

Yalnızca popüler sitelere virüs bulaştırmazlar. Aslında, çoğu kötü amaçlı yazılım otomatik davranır, yani siz de herkes kadar hedefsiniz. Size virüs bulaşması halinde, yalnızca sitenizi bozmakla kalmaz, ününüzü de yıkabilir.

Sitenizin güvence altına alınması, geceleri kapıyı kilitlemeniz gibidir. Kötü bir şey olacağını düşündüğünüz için değil, böyle bir şey olması durumunda sonuçlar yıkıcı olacağı için kapıları kilitlersiniz.

Eksiksiz koruma ile eksiksiz gönül rahatlığı.

Eksiksiz koruma ile eksiksiz gönül rahatlığı.

Sucuri tarafından sağlanan Web Sitesi Güvenliği ile gelişmiş koruma basit hale geliyor. Yazılım yüklemeniz gerekmez, günlük güvenlik taramaları otomatik olarak çalışır ve otomatik kaldırma araçlarımızın düzeltemeyeceği bir sorun varsa, güvenlik uzmanlarımız bunu ne kadar sürede olursa olsun ek ücret ödemeden manuel olarak onarır.

Ekstra Güvenlik

Fazla Güvenlikten Zarar Gelmez!

Web Sitesi Yedekleme

Web Sitesi Yedekleme

Otomatik yedeklemeler ve tek tıklamayla dosya kurtarma sayesinde başka bir dosyayı daha asla kaybetmeyin (yanlışlıkla silseniz bile).
SSl Sertifikaları

SSl Sertifikaları

Kendi SSL’nizi yüklemek ve yönetmek için yeterli zamanınız ve teknik becerileriniz var mı? Seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazemiz mevcut.

İnternet ortamında firmanızı ya da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak isterseniz mutlaka bir internet sitesi tasarımı yaptırmanız gerekmektedir. internet sitesi tasarımı işletmenizin internet ortamında vitrini olacak sizi ya da firmanızı en iyi şekilde tanıtacaktır. internet sitesi tasarımı aynı zamanda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya yardımcı olacaktır. internet  sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de internet sitesi tasarımı yapılırken arama motoru kriterlerine uygun olarak hazırlanmasıdır. Eğer en son teknoloji kullanılarak güzel bir web sitesi tasarımı yapılırsa, sitenizin arama sonuçlarında öncelikli çıkmasında büyük faydası olacaktır. internet sitesi tasarımı yaparken dikkat etmeniz gereken diğer konu ise web sitenizin mobil uyumlu olması dolayısıyla tablet ve telefonlar da dahil tüm mobil cihazlarda kolaylıkla ziyaret edilebiliyor olmalıdır. Biz, kurumsal kimliğinize uygun profesyonel ve responsive internet sitesi tasarımı hizmeti sunuyoruz. Eğer sizde kurumsal kimliğinize uygun profesyonel internet sitesi tasarımı istiyorsanız bizi arayınız. Profesyonel web sitesi tasarımı ile sizi en iyi şekilde internet ortamında temsil edecek güzel bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz. internet sitesi tasarımı örneklerimizi görmek için Web Tasarım Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Kurumsal website tasarımı, bursa web tasarımı, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, web tasarımı bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, bursa e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

İnternet sistesi yaptırmak istiyorsanız uzman ve kaliteli bir internet sitesi firması seçmelisiniz. En köklü Bursa Web Tasarım Firmaları'ndan biri olan Fononline internet hizmetleri olarak biz, kurumsal web sitesi tasarımı hizmetimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak olan güzel bir web design ile kaliteli ve kullanışlı internet sitesi oluışturacak çözümler sunuyoruz. 2000 yılından günümüze kadar web sitesi tasarımı yapan firmamız e-ticaret sitesi kurmak işleminden internet sitesi kurmak işlemine seo danışmanlığı hizmetinden, site içi (on seo) ve site dışı (off seo) seo hizmetine, web sitesi barındırma hizmeti olan hosting hizmetinden site adı yani domain tesciline kadar geniş bir yelpazede internet hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal internet sitesi tasarımı, bursa web tasarımı, websitesi tasarımı firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, web tasarım bursa, bursa e-ticaret ve daha fazlası için Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimize ait detaylı bilgi için bize ulaşın.

Sizde biliyorsunuz ki, sadece  sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. İnternet sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığıseo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Website tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Fononline internet firması olarak Bursa web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Bursa web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, bursa e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için anahtar kelimelerinizin ve belirli etiketlerinizin web sayfalarınızda bulunması gerekmektedir. Siz de bursa web tasarımı, internet sitesi  firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı. Bursa web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, internet sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa internet sitesi tasarımı firmaları, bursa web tasarımı, website tasarımı, bursa e-ticaret ve diğer tüm hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Fononline Bursa Web Tasarımı
Sakarya Mah. Guler Sk. Banusoglu Is Merk. K.4 N.609 Bursa,TR 16220
Tel: 08502230773 Website: www.fononline.net

Web tasarım konusunda, Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, Bursa başta olmak üzeri birçok firmaya itina ile internet sitesi tasarımı hizmeti vermiştir. Profesyonel internet sitesi tasarımı firmaları arasında yerini alan firmamız, en iyi internet sitesi tasarım firmaları arasında olmak için gerek tasarım, gerekse yazılım konusunda kendisini her zaman yenilemektedir. internet sitesi tasarım firmaları içinde kendine güzel bir yer edinmiş firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların kurumsal kimliğine uygun internet sitesi tasarımı yapmaktadır.

internet sitesi fiyatları politikasını müşterilerinin istedikleri özellik ve tasarım seçeneklerine göre belirleyen, firmamız Fononline Internet Hizmetleri, kimi zamanlar internet sitesi  kampanyaları da düzenlemektedir.  Profesyonel internet sitesi tasarım, web design hizmetleri yanı sıra alan adı tescili, web site bulundurma hizmeti de vermektedir.  En iyi internet sitesi firmaları İstanbul, web tasarım firmaları İstanbul Avrupa, web tasarım firmaları İstanbul Anadolu yakası, Keçiören web tasarım, web tasarım İstanbul, Ankara web tasarım gibi arama kelimeleri ile Google gibi gelişmiş arama motorlarında firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

internet sitesi ücreti konusunda müşterisine her zaman yardımcı olan firmamız, müşterinin bütçesine göre ucuz internet sitesi tasarım seçeneği de sunmaktadır.  İnternet sitesi tasarım konusunda kurumsal internet sitesi tasarımı hizmeti veren firmamız ayrıcı kişisel web site çalışmaları da yapmaktadır.

Bu güne yaptığımız birçok kurumsal internet sitesi  örnekleri bulunmaktadır.  Kurumsal web tasarım firmaları içinde yer alan firmamız, kurumsal internet sitesi? Gibi sorulara yaptığı kurumsal internet sitesi tasarımı çalışmaları ile güzel cevaplar vermiştir.  Kurumsal internet sitesi fiyatlarıözel web tasarım seçeneklerine göre belirlemekte ve 9 (dokuz) aya kadar kredi kartına taksitte uygulamaktadır.

Bize Ulaşın

0850 223 07 73

  Sakarya Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd. 5. Güler Sk. Banuşoğlu İş Mrk. K: 4 No: 409 Osmangazi / BURSA

  Pzt - Cum: 09:30 - 18:30

  Cumartesi: 09:30 - 15:00

Blog Yazıları

Turizm ve seyahat acenta websitesi 22 Ocak 2017 Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
Turizm ve seyahat acenta websitesi
2018-05-15 09:28:23
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarım Türkiye, Web Ajansı 20 Haziran 2016 Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarım Türkiye, Web Ajansı
2018-05-15 09:46:30
Fononline Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri 19 Haziran 2016 Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
Fononline Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri
2018-05-15 09:46:59
İnternet Reklam Çalışmaları İçin Yeni Bir Deneyim. 08 Haziran 2016 Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
Bursa Web Sitesi Güvenliği | Web Sitenizi Güvenlik Hizmeti
İnternet Reklam Çalışmaları İçin Yeni Bir Deneyim.
2018-05-15 09:47:47

Twitter Akışı

fononline
fononline
Şeker tadında, huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğimle. Bayramınız kutlu olsun. İyi bayramlar... #bayramtwitter.com/i/web/status/1…

Pazartesi, 03 Haziran 2019 Instagram aracılığıyla

Haber Bülteni

Haber bültenimize üye olarak en son yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?

Not: İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizde kredi kartı ile taksit imkanı