Profesyonel E-Ticaret Sitesi

Gelişmiş özelliklere ve size özel tasarıma sahip profesyonel e-ticaret sistemimiz ile işletmenizi internete taşıyın.

Kaliteli ve Hesaplı Bursa E-Ticaret Sitesi

Profesyonel E-Ticaret sitesine mi ihtiyacınız var?

İşletmenizi ve ürünlerinizi internet ortamında en iyi şekilde tanıtacağınız ve satışlarınızı online olarak gerçekleştirebileceğiniz kolay kullanımlı ve bununla birlikte işlevselliği ile tüm e-ticaret ihtiyaçlarınızı gerçekten karşılayacak bir Profesyonel Eticaret Paketi arıyorsanız E-Ticaret Sitesi Talep Formunu doldurmanız yeterli.

En Hesaplı E-Ticaret Sitesi Nasıl Yapılır?

Bursa E-Ticaret Sitesi Talep Formu

Web Tasarım Formu Güvenlik Kodu
Lütfen yukarıdaki karakterleri aşağıya giriniz.

Kullanımı kolay ve işlevsel bir E-Ticaret Sistemi mi arıyorsunuz?

En hızlı eticaret sitesi veya en kolay e-ticaret sistemi hangisi diye bir çok kez arama yapmış olabilir ve bulduğunuz sonuçlar arasında kaybolarak hangi e-ticaret sisteminin sizin için daha iyi olduğuna karar verememiş olabilirsiniz. E-ticaret sitenizi kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sunmuş olduğumuz hızlı ve etkili online alışveriş scripti Profesyonel Eticaret Paketi ile firmanızın tüm online alışveriş ihtiyaçlarına hesaplı ve hızlı bir şekilde çözüm sunuyoruz.

Kullanımı çok kolay olan e-ticaret sitesi scripti ile sanal mağazanızı 1 günde kurabilir ve ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda gittikçe yaygınlaşan ve firmaların ürünlerini doğrudan müşterilerine ulaştırmalarını sağlayan E-Ticaret sistemleri, firmalar ile hedef kitleleri arasında önemli bir olgu haline gelmiş ve önemi gittikçe artmıştır.


Günümüzde ticaret alanında internetin ve dolayısıyla e-ticaretin yeri yadsınamaz. Artık her ölçekten işletmeler ürünlerini veya hizmetlerini internet üzerinden dünyanın her yerine hızlı ve kolayca ulaştırabiliyor.

Piyasada bulunan bir çok e-ticaret sistemi sizlerden fahiş fiyatlar istemekte ve üstelik sistemi size sadece kiralamaktadırlar. Böylece her yıl veya ay, düzenli olarak e-ticaret sitesini kullandığınız için para ödemek durumunda kalırsınız. Size tamamen sizin olan ve tek seferlik ödeme yapabileceğiniz, isterseniz başka bir sunucuya taşıyabileceğiniz kolay eticaret sitesi altyapısı sunuyoruz.

İnternet üzerinde kendi mağazanızı açmak istiyorsanız bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak olan E-Ticaret sistemimiz tam size göre… Fononline Hazır E-Ticaret Paketi ile çok kısa bir süre içerisinde kendi online alışveriş mağazanızı oluşturarak ürünlerinizi satmaya başlayabilir ve müşterilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz…

Hazır e-ticaret sitesi paketlerimizin yanı sıra, tüm e-ticaret ihtiyaçlarınıza uygun size özel tasarım ve işlevselliğe sahip özgün e-ticaret çözümlerimizle de hizmetinizdeyiz.

E ticaret paketi hakkında bilgi almak için ve  e ticaret paketi hizmetinden faydalanmak için bize mesaj atarak e ticaret paketi hakkında bilgi alabilir ve e ticaret paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

E ticaret hizmeti genellikle internet üzerinde satış yapmak için kullanılır ( bursa alışveriş sitesi, n11, hepsiburada, mutluadim).

Kaliteli, Hesaplı ve Kolay ETicaret Paketi

E-Ticaret Paketleri Ortak Özellikleri

Siz de işletmenizi internet ortamına taşıyarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak istiyorsanız size uygun online ticaret paketlerimizden birini denemelisiniz. Tüm paketlerimizde ortak olan online alışveriş sistemi özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

E-Ticaret Sitesi Ürün Yönetimi

Ürün / Kategori Yönetimi

E-Ticaret Sitenizde sınırsız sayıda ürün ve kategori ekleyebilir, ürünlerinizi dilediğiniz gibi ilişkilendirerek yönetebilir ve satışa sunabilirsiniz.
Bursa Eticaret Sitesi Üye Yönetimi

Üye / Bayi Yönetimi

Hazır E-ticaret Paketi ile üye ve bayilerinizi kolayca yönetebilir, gruplayabilir ve gruplara özel 5 farklı sistem fiyatı tanımlaması yapabilirsiniz. Ürün kampanyalarınızı özel gruplarınıza mail ile gönderebilir, özel indirimler uygulayabilirsiniz.
Kolay Eticaret Sitesi SEO Özellikleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Hazır E-ticaret Paketi içerisinde yer alan araçlar ile arama motoru optimizasyonu performansınızı ve ziyaretçilerinizi arttırabilirsiniz. Sadece reklam ile satış başarısı yakalamayı hedeflemek, reklam bütçenizi verimsiz kullanmayı hedeflemekten farksızdır.
E-Ticaret Sitesi Sipariş Yönetimi

Sipariş / Kargo Yönetimi

Hazır E-ticaret Paketinde siparişlerinizi kolayca yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Google reklamlarınızın veya diğer reklamlarınızın satış verimliliklerini ölçümleyebilir, satış stratejilerini buna göre belirleyebilirsiniz.
Bursa Eticaret Sitesi İstatistik Yönetimi

İstatistik ve Raporlama

Hazır E-ticaret Paketi ile günlük ziyaretçilerinizi, siparişlerinizi, trafik kullanımlarınızı grafik içerisinde istatistiklerinizi görebilir ve rapor oluşturabilirsiniz.
Kolay Eticaret Sistemi Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı Yönetimi

Hazır E-ticaret Paketi ile tüm çalışan personellerinize birer kullanıcı tanımlayabilir ve rollerine göre yetkiler verebilirsiniz.
Profesyonel Eticaret Paketi Ödeme Yöntemleri

Ödeme Yöntemi Seçenekleri

Hazır E-ticaret Paketi ile Kredi Kartı, Havale / EFT, Mail Order , Kapıda Kredi Kartı, Kapıda Nakit, Özel Ödeme sistemi, PayPal ve PayU olmak üzere bir çok farklı ödeme seçeneği sunabilirsiniz.
E-Ticaret Paketleri Reklam Yönetimi

Reklam / E-Posta Listesi Yönetimi

Hazır E-Ticaret Paketi ile üyelerinize, mail listenize kayıtlı kullanıcılarınıza kolayca reklam ve kampanya maillerini gönderebilir ve raporlayabilirsiniz.
Bursa E-Ticaret Sistemleri Müşteri Yönetimi

Müşteri Hizmetleri

E-Ticaret Paketimiz ile üyeleriniz / bayileriniz kendi hesaplarını kolayca görüntüleyebilir, sipariş durumlarını, parapuan ve hediye çeklerini takip imkanı sunabilirsiniz.
Bursa Eticaret Sitesi Kampanya Yönetimi

Kampanya ve İndirim Yönetimi

Hazır E-Ticaret Paketi ile müşteri gurubu bazlı, ürün bazlı, ödeme yöntemi bazlı veya genel kampanyalar ve indirimler belirleyebilirsiniz.
Kolay Eticaret Sistemi Haber Yönetimi

İçerik / Haber Yönetimi

Hazır E-ticaret Paketi ile sitenizde birçok dinamik sayfa oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Haber yönetimi aracılığı ile duyuru ve haberlerinizi müşteri ve kullanıcılarınıza bildirebilirsiniz.
Güvenli E-Ticaret Paketleri

Güvenli Alışveriş Sistemi

Hazır E-ticaret Paketi ile mağazanın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Tüm veriler şifreli bir şekilde ve güvenle saklanır. Böylece müşterilerinize alışverişte güven verebilirsiniz.

Bursa ETicaret Sitesi Referanslarımız

Bursa E-Ticaret sitesi alanında gerek alt yapı gerekse tasarım olarak birbirinden farklı ve güzel projeler gerçekleştirdik. Bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz profesyonel e-ticaret projelerinden küçük bir kısmını burada sizinle de paylaşmak istedik.

Online Ticarete Hemen Başlayın

Tüm bu özelliklere sahip profesyonel eticaret sitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Siz de işletmenizi internet ortamına taşıyarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak istiyorsanız tamamen size özel olarak hazırlanmış profesyonel web tasarım özellikleri içeren ve tamamen size uygun e-ticaret paketlerimizden birini denemenizi tavsiye ederiz.

İnternet ortamında firmanızı ya da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak isterseniz mutlaka bir internet sitesi tasarımı yaptırmanız gerekmektedir. internet sitesi tasarımı işletmenizin internet ortamında vitrini olacak sizi ya da firmanızı en iyi şekilde tanıtacaktır. internet sitesi tasarımı aynı zamanda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya yardımcı olacaktır. internet  sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de internet sitesi tasarımı yapılırken arama motoru kriterlerine uygun olarak hazırlanmasıdır. Eğer en son teknoloji kullanılarak güzel bir web sitesi tasarımı yapılırsa, sitenizin arama sonuçlarında öncelikli çıkmasında büyük faydası olacaktır. internet sitesi tasarımı yaparken dikkat etmeniz gereken diğer konu ise web sitenizin mobil uyumlu olması dolayısıyla tablet ve telefonlar da dahil tüm mobil cihazlarda kolaylıkla ziyaret edilebiliyor olmalıdır. Biz, kurumsal kimliğinize uygun profesyonel ve responsive internet sitesi tasarımı hizmeti sunuyoruz. Eğer sizde kurumsal kimliğinize uygun profesyonel internet sitesi tasarımı istiyorsanız bizi arayınız. Profesyonel web sitesi tasarımı ile sizi en iyi şekilde internet ortamında temsil edecek güzel bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz. internet sitesi tasarımı örneklerimizi görmek için Web Tasarım Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Kurumsal website tasarımı, bursa web tasarımı, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, web tasarımı bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, bursa e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

İnternet sistesi yaptırmak istiyorsanız uzman ve kaliteli bir internet sitesi firması seçmelisiniz. En köklü Bursa Web Tasarım Firmaları'ndan biri olan Fononline internet hizmetleri olarak biz, kurumsal web sitesi tasarımı hizmetimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak olan güzel bir web design ile kaliteli ve kullanışlı internet sitesi oluışturacak çözümler sunuyoruz. 2000 yılından günümüze kadar web sitesi tasarımı yapan firmamız e-ticaret sitesi kurmak işleminden internet sitesi kurmak işlemine seo danışmanlığı hizmetinden, site içi (on seo) ve site dışı (off seo) seo hizmetine, web sitesi barındırma hizmeti olan hosting hizmetinden site adı yani domain tesciline kadar geniş bir yelpazede internet hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal internet sitesi tasarımı, bursa web tasarımı, websitesi tasarımı firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, web tasarım bursa, bursa e-ticaret ve daha fazlası için Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimize ait detaylı bilgi için bize ulaşın.

Sizde biliyorsunuz ki, sadece  sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. İnternet sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığıseo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Website tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Fononline internet firması olarak Bursa web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Bursa web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, bursa e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için anahtar kelimelerinizin ve belirli etiketlerinizin web sayfalarınızda bulunması gerekmektedir. Siz de bursa web tasarımı, internet sitesi  firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı. Bursa web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, internet sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, bursa internet sitesi tasarımı firmaları, bursa web tasarımı, website tasarımı, bursa e-ticaret ve diğer tüm hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Fononline Bursa Web Tasarımı
Sakarya Mah. Guler Sk. Banusoglu Is Merk. K.4 N.609 Bursa,TR 16220
Tel: 08502230773 Website: www.fononline.net

Web tasarım konusunda, Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, Bursa başta olmak üzeri birçok firmaya itina ile internet sitesi tasarımı hizmeti vermiştir. Profesyonel internet sitesi tasarımı firmaları arasında yerini alan firmamız, en iyi internet sitesi tasarım firmaları arasında olmak için gerek tasarım, gerekse yazılım konusunda kendisini her zaman yenilemektedir. internet sitesi tasarım firmaları içinde kendine güzel bir yer edinmiş firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların kurumsal kimliğine uygun internet sitesi tasarımı yapmaktadır.

internet sitesi fiyatları politikasını müşterilerinin istedikleri özellik ve tasarım seçeneklerine göre belirleyen, firmamız Fononline Internet Hizmetleri, kimi zamanlar internet sitesi  kampanyaları da düzenlemektedir.  Profesyonel internet sitesi tasarım, web design hizmetleri yanı sıra alan adı tescili, web site bulundurma hizmeti de vermektedir.  En iyi internet sitesi firmaları İstanbul, web tasarım firmaları İstanbul Avrupa, web tasarım firmaları İstanbul Anadolu yakası, Keçiören web tasarım, web tasarım İstanbul, Ankara web tasarım gibi arama kelimeleri ile Google gibi gelişmiş arama motorlarında firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

internet sitesi ücreti konusunda müşterisine her zaman yardımcı olan firmamız, müşterinin bütçesine göre ucuz internet sitesi tasarım seçeneği de sunmaktadır.  İnternet sitesi tasarım konusunda kurumsal internet sitesi tasarımı hizmeti veren firmamız ayrıcı kişisel web site çalışmaları da yapmaktadır.

Bu güne yaptığımız birçok kurumsal internet sitesi  örnekleri bulunmaktadır.  Kurumsal web tasarım firmaları içinde yer alan firmamız, kurumsal internet sitesi? Gibi sorulara yaptığı kurumsal internet sitesi tasarımı çalışmaları ile güzel cevaplar vermiştir.  Kurumsal internet sitesi fiyatlarıözel web tasarım seçeneklerine göre belirlemekte ve 9 (dokuz) aya kadar kredi kartına taksitte uygulamaktadır.

Bize Ulaşın

0850 223 07 73

  Sakarya Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd. 5. Güler Sk. Banuşoğlu İş Mrk. K: 4 No: 409 Osmangazi / BURSA

  Pzt - Cum: 09:30 - 18:30

  Cumartesi: 09:30 - 15:00

Blog Yazıları

Turizm ve seyahat acenta websitesi 22 Ocak 2017 Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
Turizm ve seyahat acenta websitesi
2018-05-15 09:28:23
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarım Türkiye, Web Ajansı 20 Haziran 2016 Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarım Türkiye, Web Ajansı
2018-05-15 09:46:30
Fononline Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri 19 Haziran 2016 Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
Fononline Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri
2018-05-15 09:46:59
İnternet Reklam Çalışmaları İçin Yeni Bir Deneyim. 08 Haziran 2016 Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
Bursa E-Ticaret Sitesi | E-Ticaret Sitesi, Profesyonel E Ticaret Yazılımı
İnternet Reklam Çalışmaları İçin Yeni Bir Deneyim.
2018-05-15 09:47:47

Twitter Akışı

fononline
fononline
Şeker tadında, huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğimle. Bayramınız kutlu olsun. İyi bayramlar... #bayramtwitter.com/i/web/status/1…

Pazartesi, 03 Haziran 2019 Instagram aracılığıyla

Haber Bülteni

Haber bültenimize üye olarak en son yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?

Not: İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizde kredi kartı ile taksit imkanı